Plastikos chirurgas


Kalbos

Anglų, lietuvių

Licencijos

MPL-26488 plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

MPL-25189 gydytojas chirurgas

Mokslai ir patirtis

2009 – 2015 m. medicinos magistro studijos, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

2014 – 2015 m. internatūra Šiaulių respublikinėje ligoninėje.

2015 – 2020 m. rezidentūra LSMUL KK Chirurgijos klinikoje, abdominalinės chirurgijos gydytojo kvalifikacija.

2020 – 2022 m. Vilniaus universiteto Santaros klinikos, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo profesinė kvalifikacija

Nuo 2022 m. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas NEWMAN Aesthetic klinikoje

Karolis Černauskis – atsidavęs, kruopštus ir ypatingai dėmesingas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas. Savo darbu gydytojas siekia ne tik patobulinti žmogaus išvaizdą, bet prisidėti prie visapusiškai geresnės emocinės savijautos, suteikti daugiau pasitikėjimo savimi

Gydytojo specializacijos sritys – plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija po didelio svorio netekimo, pilvo plastika, krūtų operacijos, kūno kontūravimo operacijos bei estetinės botulino toksino injekcijos. NEWMAN Aesthetic klinikoje Karolis Černauskis atlieka visas plastines operacijas – nuo akių vokų korekcijos iki kompleksinių pilvo plastikos ar “Mommy Makeover” operacijų. Gydytojas Karolis Černauskis turi įgijęs gydytojo chirurgo bei plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo licencijas, todėl pilvo plastikos operacija gali būti kombinuojama su pilvo išvaržos plastika ar pilvo diastazės korekcija.

Kad ir kokių pokyčių siekiate savo išvaizdoje, gydytojas pasirūpins, kad jums būtų suteikta visa reikalinga informacija ir būtumėte pasiruošę pokyčiams – tiek išvaizdoje, tiek kasdieniame gyvenime. „Puikiai suprantu, kad bet kokia operacija yra didelis žingsnis žmogaus gyvenime. Juk laukia ne tik pati operacija, bet ir pooperacinis laikotarpis bei pakitęs, pageidaujamas atvaizdas veidrodyje. Su kiekvienu pacientu aptariame jo norus, operacijos eigą ir būsimus rezultatus. Siekiu, kad žmogus jaustųsi užtikrintas.”

Pacientai dėkingi gydytojui už dėmesingumą, aiškią komunikaciją viso proceso metu ir įgyvendintus pokyčius.

Mokslinės publikacijos ir straipsniai

„The Importance of pelvic and para-aortic lymphadenectomy in endometrial cancer treatment and staging” bendraautorius žurnale „Theory and Practice in medicine” (2015 m.).

„How severe is moderately severe acute pancreatitis? Clinical validation of revised 2012 Atlanta Classification” bendraautorius žurnale „World journal of gastroenterology” (2017 m.).

„Saugi liposukcija: klinikinio atvejo pristatymas ir literatūros apžvalga” bendraautorius žurnale „Lietuvos chirurgija” (2020 m.).

„TAP block in abdominoplasty: literature review” bendraautorius, žurnale „Medical Sciences”.

NEWMAN Blogas

Susisiekite su mumis