image of the treatment
Operacijos laikas:
Priežiūra ligoninėje:
Gijimo laikotarpis:
Nejautra:

Nėštumo ir žindymo metu moterų kūnas patiria gausybę pokyčių. Kai kurioms moterims pokyčiai yra tokie drastiški, kad jos teigia sunkiai beatpažįstančios savo kūną. Nelygus pilvukas, išsiskyrę pilvo raumenys, stangrumą ir formą praradę krūtys kelia diskomfortą, mažina pasitikėjimą savimi ir meilę savo kūnui, kuris tikrai jos nusipelno. 

Kombinuota plastinė operacija „Mommy Makeover” gali padėti grįžti prie prieš gimdymą turėtų formų ir visapusiškai padailinti kūną vienos operacijos metu. 

Kas sudaro „Mommy Makeover” operaciją?

Standartiškai šios operacijos metu atliekama pilvo plastika, krūtų korekcija ir riebalų nusiurbimas, tačiau kiekvienos moters situacija ir lūkesčiai gali būti skirtingi. 

Konsultacijų metu gydytojas išklausys jus, įsigilins į poreikius ir norimus pokyčius bei pagal tai sudarys jums pritaikytą „Mommy Makeover” kombinaciją. Įprastai „Mommy Makeover” sudaro šios dalys:

  • Pilvo plastika – pašalinamas odos ir riebalų perteklius, tuo pačiu gali būti koreguojamas ir pilvo raumenų prasiskyrimas (diastazė). Suformuojamas dailus, lygus liemuo be nereikalingų odos klosčių.
  • Krūtų korekcija – gali būti atliekamas krūtų pakėlimas, didinimas implantais arba savais riebalais. Kai kuriais atvejais moterų krūtys po nėštumo ir žindymo padidėja, tad jei krūtinė jau prieš nėštumą buvo didelė, galima atlikti ir krūtų sumažinimą. 
  • Riebalų nusiurbimas – pašalinamos riebalų sankaupos probleminėse vietose, grąžinamas proporcingumas siluetui. Riebalai gali būti nusiurbiami nuo įvairių probleminių sričių.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Atsigavimas po operacijos priklausys nuo operacijos apimties. Didžioji dalis patinimo ir mėlynių turėtų praeiti per pirmas 2-3 savaites. Kad gijimas būtų optimalus, gydytojas paskirs dėvėti specialią kompresinę aprangą. Turėsite vengti intensyvios fizinės veiklos, kilnojimo, persitempimo, todėl paprašykite artimųjų pagalbos pasirūpinant vaikais ir kasdienėmis veiklomis bent pirmąją savaitę. Venkite streso ir skirkite laiko sau – po „Mommy Makeover” jūsų laukia vieni gražiausių pokyčių gyvenime. 

Kainos

Pilvo plastika + krūtų pakėlimas ir didinimas (Mommy makeover)

Nuo  7000 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.