Antakių pakėlimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
1.5 val.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Antakių pakėlimas – tai chirurginė operacija, padedanti sumažinti raukšles kaktos srityje bei kilstelėti pačius antakius, kad žvilgsnis taptų atviresnis. Dėl užkritusių antakių žmonės paprastai atrodo pavargę, pikti, stokojantys energijos. Chirurginis antakių pakėlimas reikšmingai padailina visą akių bei kaktos sritį, grąžina jaunatviškenę išvaizdą.

Kada reikalingas antakių pakėlimas?

Į mus pacientai įprastai kreipiasi, nes tiesiog nebėra patenkinti savo antakių pozicija ir nori atstatyti su amžiumi prarastą viršutinio veido trečdalio išraiškingumą. Nors grožis ir yra subjektyvus dalykas, yra žinoma ir bendrai priimta, kokia antakių pozicija yra anatomiškai taisyklinga vyrams, ir kokia – moterims.

Moterų antakiai turėtų eiti šiek tiek aukščiau akiduobės kaulo ir būti šiek tiek išlenkti. Vyrų antakiai įprastai yra šiek tiek žemiau nei moterų, ir yra labiau horizontalūs, nei lenkti. Į šiuos dalykus būtinai atsižvelgiama, norint išvengti per daug nustebusio veido efekto ar per švelnių bruožų atliekant antakių pakėlimą vyrams. Galimą rezultatą gydytojas aptars su jumis dar konsultacijų metu.

Kaip vyksta antakių pakėlimo operacija?

Yra nemažai antakių pakėlimo būdų, o kuris suteiks būtent jūsų pageidaujamus rezultatus, nuspręs jūsų gydytojas. Pasirinktas metodas labai dažnai priklauso nuo antakių pakritimo laipsnio, nuo to, kuri – išorinė ar vidinė – antakio pusė yra daugiau užkritusi, taip pat nuo plaukų augimo linijos, nuplikimo laipsnio.

Jei bandytumėme apibendrinti, antakių pakėlimo operacija dažniausiai vykdoma padarant keletą mažų pjūvių šiek tiek už plaukų augimo linijos. Antakiai kilstelimi į norimą poziciją, pritvirtinami naujoje vietoje siūlėmis, o pjūviai užsiuvami. Operacija dažniausiai trunka 1-2 valandas, gali būti taikoma tiek vietinė, tiek bendrinė nejautra.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Pirmąsias dienas po operacijos turėtumėte ilsėtis. Kad sumažintumėte tinimą ir maudimą, galite naudoti šaltus kompresus. Mėlynės ir patinimai įprastai praeina per 10-14 dienų po operacijos. Gydytojas rekomenduos stengtis laikyti galvą iškeltą, nemiegoti ant šono ar pilvo.

Prie sėdimo darbo galima grįžti praėjus maždaug savaitei po operacijos, o imtis fizinės veiklos ar pratimų rekomenduojama tik gavus gydytojo leidimą. Galutinius rezultatus matysite praėjus 3-4 mėnesiams:

  • Mažesnės raukšlės kaktos srityje ir akių kampučiuose;
  • Atviresnis žvilgsnis;
  • Jaunesnė išvaizda.

Kainos

Antakių pakėlimas

Nuo  1800 Eur

Antakių pakėlimas + vokų plastika

Nuo  2400 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.