Krūtų didinimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
1 val.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Pilnesnė, simetriška ir dailios formos krūtinė – daugelio moterų siekiamybė, suteikianti daugiau pasitikėjimo savimi ir pasitenkinimo savo kūnu. Krūtų didinimas atliekamas naudojant silikono geliu užpildytus implantus – jie padeda pasiekti norimą krūtinės formą.

Moterys šią operaciją renkasi dėl įvairių priežasčių, o mažas krūtinės dydis – tik vienas iš jų. Krūtinės didinimas implantais gali būti reikalingas ir norint suteikti krūtims simetriškumo, atkurti krūtinės tūriui po žindymo, sukurti proporcingumą klubams ir visai kūno formai.

Konsultacijų metu detaliai išsiaiškiname pacientės norus, atliekame krūtų matavimus, aptariame trokštamą rezultatą. Naudodami naujausias technologijas, galime labai aiškiai suprojektuoti, kaip atrodys būsima krūtinė. Savo praktikoje naudojame aukščiausios kokybės vokiečių bei amerikiečių gamintojų implantus. Chirurgas jums papasakos visas su implantais, jų forma, projekcijomis ir pločiu susijusias detales.

Krūtys taip pat gali būti didinamos riebalais – šį variantą moterys renkasi dėl natūralesnio rezultato ir pačios operacijos prigimties. Kai nenorima svetimkūnio savo kūne, krūtų didinimas nuosavais riebalais yra puiki alternatyva. Įprastai riebalai krūtų didinimui nusiurbiami iš bet kurios kitos pageidaujamos srities – pilvo, šlaunų, klubų, liemens. Pasirinkus didinimą riebalais, krūtis galima padidinti ne daugiau kaip per vieną kaušelio dydį.

Kaip vyksta krūtų didinimas implantais?

Krūtų didinimo operacija atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka apie dvi valandas. Pacientė gali būti išleidžiama namo tą pačią arba rinktis pasilikti mūsų klinikoje dar dienai.

Pagal iš anksto su kliente suderintą planą, chirurgas padaro pjūvius, per kuriuos po krūtimis įvedami implantai. Gydytojas su jumis iš anksto aptars galimas pjūvių vietas ir papasakos apie kiekvieno iš jų privalumus.

  • pjūviai po krūtimis;
  • pjūviai ties aureolėmis;
  • pjūviai ties pažastimis.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Po operacijos pirmąsias dienas jausite tempimo jausmą krūtinės srityje, patinimą. Iškart po operacijos nuolatos, bent 2 mėnesius, turėsite dėvėti specialią kompresinę liemenėlę, kuri padės suvaldyti patinimą bei padės išlaikyti implantus tinkamoje padėtyje.

Į darbus galėsite grįžti maždaug po 4-5 dienų. Fizinio aktyvumo rekomenduojama vengti bent 3 savaites, sunkaus kilnojimo – apie 4-6 savaites. Gydytojas atsakys į visus jūsų klausimus ir pateiks visas reikalingas rekomendacijas pooperacinei priežiūrai.

Galutinį rezultatą galima išvysti po 3-6 mėnesių, kai krūtinė galutinai susiformuos ir įgaus nuolatinę formą.

Kainos

Krūtų didinimas implantais

Nuo  3500 Eur

Krūtų didinimas riebalais/

Nuo  3100 Eur

Krūtų pakėlimas ir didinimas/

Nuo  4500 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.