Įtraukto spenelio korekcija

image of the treatment
Operacijos laikas:
40 min.
Priežiūra ligoninėje:
-
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Vietinė

Kas yra ir kodėl kyla įtrauktų spenelių būklė?

Įtraukti (invertuoti) speneliai yra būklė, kai speneliai yra įtraukti į krūtinę, o ne išsikišę išorėje. Taip gali būti dėl kelių priežasčių:

  • Genetika: apie 10-20 procentų moterų jau gimsta su įtrauktais speneliais. Dažniausiai tai lemia per trumpi pieno latakėliai. 
  • Trauma: įvairūs sužeidimai, pavyzdžiui, stiprus smūgis, gali sukelti spenelių įtraukimą.
  • Amžius: vyresnio amžiaus žmonėms speneliai gali įsitraukti dėl mažėjančio odos elastingumo ir raumenų susilpnėjimo. 
  • Maitinimas: kai kurios moterys gali patirti laikiną spenelių įtraukimą dėl maitinimo krūtimi, ypač jei kūdikis netinkamai laiko spenelius.

Įtrauktų spenelių korekcija gali būti rekomenduojama tais atvejais, kai speneliai sukelia diskomfortą arba tam tikras fiziologines kliūtis.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių gali būti reikalinga įtrauktų spenelių korekcija, yra šios:

  • Apsunkintas žindymo procesas: jei speneliai yra sunkiai pasiekiami arba neaiškiai matomi, tai gali sukelti sunkumų žindant ir apsunkinti kūdikio maitinimosi procesą;
  • Diskomfortas: kai kuriems žmonėms įtraukti speneliai gali sukelti fizinį diskomfortą – skausmą, niežėjimą ar deginimo pojūtį;
  • Psichologinės problemos: įtraukti speneliai gali kelti įtampą, nepasitikėjimą savimi, kliudyti mėgautis seksualiniu gyvenimu. 

Jei įtraukti speneliai kelia nerimą arba trukdo normaliam gyvenimui, chirurginė įtrauktų spenelių korekcija gali būti vienu iš galimų sprendimų.

Kaip atliekama įtraukto spenelio korekcija?

Chirurginė įtrauktų spenelių korekcija priskiriama prie mažos apimties operacijų ir yra atliekama vietinėje nejautroje. Operacija gali trukti nuo 1 iki 2 val. Jos metu gydytojas atlieka labai mažus pjūvius spenelio srityje ir odoje ir ištraukia spenelį į priekį, suformuodamas anatomiškai taisyklingą spenelio dydį bei poziciją.  

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Iškart po operacijos pacientas gali keliauti namo. Bent savaitę po operacijos svarbu nepersitempti ir vengti fizinio krūvio, kuris gali turėti įtakos krūtinei. Po operacijos pacientas gali pastebėti didesnį spenelio jautrumą ir pastebimą spenelio padidėjimą.

Kainos

Įtraukto spenelio korekcija (su vietine nejautra)

Nuo  500€‎

Įtraukto spenelio korekcija (su bendra anestezija)

Nuo  1400€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.