Perteklinės odos šalinimas po svorio netekimo

image of the treatment
Operacijos laikas:
apie 5 val.
Priežiūra ligoninėje:
2 dienos
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Svorio numetimas, ypač netekus reikšmingai didelio kiekio kilogramų, turi savų džiaugsmų ir savų nepatogumų. Nors bendros kūno apimtys yra mažesnės ir pagaliau telpama į pageidaujamo dydžio drabužius, vaizdas likus be drabužių įprastai nedžiugina – matoma nukarusi oda.

Perteklinę odą pašalinti ir suformuoti tvirstesnį, dailesnį kūno kontūrą gali mūsų klinikos chirurgai.

Kaip atliekamas perteklinės odos pašalinimas?

Svorio netenkama visame kūne, todėl ir nepageidaujamos odos lieka įvairiose kūno vietose. Priklausomai nuo individualios situacijos, odos šalinimui gali prireikti ne vienos operacijos, todėl su chirurgu iš anksto aptarsite operacijų planą, kuris gali išsitęsti per keletą mėnesių, o kartais net metų. Įprastai pradedama nuo didžiausią diskomfortą pacientui keliančios zonos. Dažnai tai yra būtent liemens sritis.

Operacijos metu pašalinamas odos bei riebalų perteklius, audiniai performuojami ir fiksuojami taip, kad neliktų nepageidaujamų odos klosčių, būtų suformuotas lygus siluetas. Operacija gali būti derinama su riebalų nusiurbimu.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Atsistatymas po operacijos priklauso nuo operacijos apimties. Paprastai rekomenduojama kuo greičiau pradėti vaikščioti ir judėti, tačiau bent kelias savaites vengti intensyvesnės fizinės veiklos, pacientui negalima kilnoti sunkių daiktų, persitempti. Patinimas, mėlynės įprastai sumažėja per 2-3 savaites. Chirurgas jums pateiks visas pooperacinės priežiūros rekomendacijas sėkmingam gijimui.

Kainos

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.