NEWMAN Clinic Team Image

Jei užsisakėte mūsų konsultaciją, tikimės, kad pasidalysite savo istorija, kad užmegztumėte ilgalaikius, abipuse pagarba ir supratimu pagrįstus santykius su NEWMAN komandos nariais. Kad galėtume padėti jums pasiekti kuo geresnių rezultatų, turėsime kuo daugiau sužinoti apie jus: jūsų gyvenimo būdą, valgymo įpročius, būsenas, ligas, kuriomis sirgote ar šiuo metu sergate. Prašysime užpildyti paraiškos formą ir nurodyti visą anksčiau minėtą informaciją, kurią reikės pateikti mums prieš konsultaciją. Konsultacijos metu mūsų kvalifikuotas specialistas atsakys į visus jūsų klausimus ir išsklaidys rūpesčius, išsamiai aptars svorio mažinimo galimybes bei padės jums pasirinkti tinkamiausią gydymą. Jūsų duomenų konfidencialumas yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl mes užtikrinsime, kad visa jūsų asmeninė informacija, surinkta svorio mažinimo tikslais, būtų saugi.

Jei nusprendėte tęsti gydymą atliekant vieną iš mūsų siūlomų svorio mažinimo operacijų, pateiksime jums visą svarbią informaciją apie kiekvieno operacinio gydymo naudą ir rizikas, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą. Prieš operaciją surengsime atskirą konsultaciją, kurios metu atliksime įvairius tyrimus, kad nuodugniai įvertintume jūsų kūno funkcinę būklę ir sumažintume bet kokią pooperacinių komplikacijų riziką.

Prieš planuojamą operaciją jus apžiūrės anesteziologas, kuris prižiūrės jus procedūros metu. Vėliau susitiksite su chirurgu, kuris išsamiai apibūdins visus operacijos etapus. Šio vizito metu mūsų chirurgas taip pat atsakys į visus jūsų klausimus, kad jaustumėtės saugiai ir užtikrintai.

Po operacijos laikinai būsite perkeltas į intensyviosios terapijos skyrių, kad slaugytojai ir medikai galėtų atidžiai stebėti jūsų būklę pooperacinio sveikimo laikotarpiu. Jie taip pat paskirs skausmo malšinimo preparatus ir specialų maitinimo planą, kad padėtų greičiau atsigauti. Dauguma pacientų dvi dienas po operacijos yra laikomi ligoninėje, kol yra išleidžiami kaip ambulatoriniai pacientai. Kiekvieną dieną jus atidžiai stebės patikimi darbuotojai ir vizituos chirurgas, kad patikrintų jūsų sveikimo pažangą. Prieš išrašant iš ligoninės, jums bus suteikta asmeninė informacija apie mitybos racioną ir fizinę veiklą per pirmąjį mėnesį po operacijos.

Po operacijos galėsite užsiregistruoti į nemokamą programą „NewYou“. Užsiregistravę į šią programą tapsite mūsų bendruomenės dalimi ir gausite mitybos ir veiklos patarimų, sužinosite daug įkvepiančių istorijų. Taip pat reguliariai susitiksite su dietologu pažangai ir rūpesčiams aptarti; jums bus atsakyta į klausimus, kad galėtumėte pasiekti optimalių rezultatų ir jaustis tvirtai pokyčių kelyje.

Svorio mažinimo operacija yra gydymo būdas, leidžiantis sumažinti maisto vartojimą ir alkio pojūtį. Tai suteikia galimybę suformuoti geresnius gyvenimo įpročius, todėl įgyvendinus pokyčius jūsų kūnas bus lengvesnis ir sveikas. Mūsų komanda dirbs su jumis šios kelionės metu, siekdama sukurti jums antrą galimybę gyventi sveikiau ir laimingiau – jūs to nusipelnėte.

Rekomenduojame pacientams plastines operacijas / korekcijas atlikti ne anksčiau kaip praėjus vieneriems metams po svorio metimo operacijos. Tačiau galite pradėti planuoti operaciją / korekciją praėjus šešiems mėnesiams po svorio mažinimo operacijos, kad rezervuotumėte laiką operacijai atlikti, kai tik jūsų kūnas bus pasirengęs.

Jūsų svoris turėtų būti stabilus mažiausiai tris mėnesius iš eilės, o kraujo rodikliai turėtų būti normalūs.

Lietuva, įsikūrusi šiaurinėje Europos dalyje, dėl čia teikiamų kokybiškų paslaugų, taikomų šiuolaikinių technologijų ir priimtinų kainų tapo gerai žinoma sveikatos turizmo šalimi. Lietuvoje yra trys tarptautiniai oro uostai: Vilniuje, Kaune ir Palangoje, kuriuose skrydžius kasdien vykdo įvairios žinomos oro linijos, pigių skrydžių operatoriai. Visus metus iš bet kurio Europos miesto Kauną ar Vilnių pasiekti galima vidutiniškai per 2–4 valandas.

Iš kiekvieno oro uosto keliaudami automobiliu miesto centrą pasieksite maždaug per 15–20 minučių. Atvykimo dieną oro uoste jus pasitiks patikimas mūsų klinikos koordinatorius, kuris nuveš jus į pasirinktą apgyvendinimo įstaigą ar kitą sutartą vietą.

Apgyvendinimas nėra įtrauktas į svorio mažinimo procedūrų kainą. Mes galime padėti suorganizuoti viešnagę artimiausiame viešbutyje šalia klinikos ar bet kuriame kitame viešbutyje ar privačiuose apartamentuose Kauno mieste.

Dauguma mūsų pacientų Lietuvoje vieši savaitę arba ilgiau, priklausomai nuo to, ar po operacijos pageidauja pailsėti ar apžiūrėti šalį. Rekomenduojame užsisakyti apgyvendinimo vietą bent penkioms naktims ir atvykti dieną prieš operaciją, kad būtų atlikti visi būtini tyrimai bei patikrinimai ir kad dalyvautumėte chirurgo ir anesteziologo paskutinėje konsultacijoje prieš operaciją. Priklausomai nuo pasirinkto svorio mažinimo metodo, ligoninėje praleisite 2–3 naktis. Likusią viešnagės dalį turėtumėte praleisti viešbutyje ar privačiame būste.

Jei norite rezervuoti svorio mažinimo operacijos datą ir pradėti organizuoti kelionę, prašome pervesti 10 proc. dydžio užstatą nuo pasirinktos operacijos kainos. Kai būsite pasirengę atlikti pavedimą, susisiekite su klinikos koordinatoriumi ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija apie operaciją.

Likusią sumą galima sumokėti klinikoje, kai gausite galutinį chirurgo pritarimą operacijai. Mes priimame kredito ir debeto korteles „Visa“, „MasterCard“ ir „Maestro“ arba grynuosius pinigus eurais. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie bankai riboja mokėjimus užsienyje, todėl jums gali tekti iš anksto informuoti bankų darbuotojus apie savo planus arba padidinti kortelės limitą, kad galėtumėte sumokėti už gydymą Lietuvoje.

Kiekvienoje šalyje yra keliami skirtingi reikalavimai. Mes džiaugiamės galėdami jums padėti, kai tik tai yra įmanoma. Savo pacientams siunčiame asmeninius informacinius laiškus, kuriuose yra išsamiai aprašyta, kokio tipo operacijas jie pasirinko, kur jos vyks ir kiek kainuos.

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.