Akių vokų plastika

image of the treatment
Operacijos laikas:
40 min.
Priežiūra ligoninėje:
apie 3-5 val.
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Vietinė

Kada reikalinga akių vokų plastika?

Akių vokų plastika yra viena populiariausių ir itin trumpo pooperacinio laikotarpio reikalaujanti procedūra. Šio tipo operacijos atliekamos tiek dėl estetinių, tiek dėl medicininių priežasčių. Viena, užkritę akių vokai ženkliai sendina žmogų, jis atrodo pavargęs, ne toks džiaugsmingas ir pozityviai nusiteikęs, nei iš tikrųjų yra. Kita, užkritę vokai trukdo regėjimui ir sukelia didesnės ar mažesnės apimties kasdieninį diskomfortą. Moterims, be kita ko, vokų užkritimas apriboja galimybes naudoti akių makiažą ir susikurti norimą įvaizdį.

Sendina, pavargusio, entuziazmo stokojančio žmogaus išvaizdą suteikia ir patinę, paburkę paakiai, vadinamieji “maišeliai” po akimis. Su tokia problema, dėl genetinio polinkio, gali susidurti net ir visiškai jauni, vos dvidešimt metų perkopę žmonės. O senstant prisidėjęs odos suglebimas, susidariusios raukšlės ir odos perteklius paakiuose drastiškai sendina ir keičia visą veido išraišką.

Dėl natūralaus senėjimo proceso ar genetinio polinkio viršutinių ir/ar apatinių vokų srityje atsiradusius pakitimus galima sėkmingai pakoreguoti chirurginiu būdu. Akių vokų plastika atveria žvilgsnį, grąžina pailsėjusio, energingo ir teigiamai nusiteikusio žmogaus išvaizdą.

Ar operacija yra tikslinga ir reikalinga kiekvienu individualiu atveju sprendžia gydytojas.

Kaip vyksta viršutinių akių vokų plastika?

Viršutinių akių vokų plastika įprastai atliekama vietinėje nejautroje, tačiau gali būti taikoma ir bendrinė nejautra. Operacijos metu padaromas pjūvis per visą natūraliai einantį viršutinio akies voko linkį. Chirurgas pašalina tikslų odos bei riebalinio audinio perteklių, pjūvis yra užsiuvamas ir užklijuojamas specialiu pleistru.

Kaip vyksta apatinių akių vokų plastika?

Priklausomai nuo individualios paciento situacijos ir konsultacijos metu nutartos operacijos apimties, apatinių vokų operacijoje gali būti taikomi įvairūs chirurginiai metodai. Kai reikalinga tik pašalinti riebalines sankaupas (išvaržas), pjūvis daromas vidinėje voko pusėje. Riebalai pašalinami arba perskirstomi. Jei esama odos pertekliaus, laisvumo, pjūvis atliekamas visai ties išorine apatinių blakstienų linija. Sukuriamas tolygesnis apatinių vokų reljefas.

Vienos operacijos metu galima derinti ir viršutinių, ir apatinių vokų korekcijas. Jos trukmė – 1-2 valandos. Pasiekiamas itin ryškus pokytis žmogaus akivaizdoje, o kadangi pjūviai abiem atvejais atliekami ties odos raukšle, sugijus jų nesimato.

Pooperacinis laikotarpis

Vokų plastika yra greita ir itin mažos rizikos operacija, tačiau, kaip ir bet kuri intervencija, gali sukelti nepageidaujamų reiškinių. Viską išsamiai aptarsite su gydytoju dar prieš operaciją, o sumažinti tokių reiškinių tikimybę padės nuoseklus gydytojo nurodymų klausimas.

Po operacijos į namus grįžti galėsite jau tą pačią arba sekančią dieną. Kad apsaugotumėte akis nuo saulės ir vėjo, pirmasias dienas dėvėkite akinius nuo saulės. Galimai jausite tempimą akių vokų srityje. Rekomenduojami šalti kompresai, būtina stengtis laikyti galvą aukštesnėje padėtyje miegant.

Kainos

Viršutinių vokų plastika

Nuo  1100€‎

Viršutinių vokų plastika (su vietine nejautra ir su gydytojo oftalmologo siuntimu)

Nuo  500€‎

Viršutinių vokų plastika (su bendrine nejautra)

Nuo  1300€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.