image of the treatment
Operacijos laikas:
1.5 val.
Priežiūra ligoninėje:
2 dienos
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Kas yra ginekomastija?

Ginekomastija – tai vyrų pieno liaukų padidėjimas. Tokį sutrikimą lemia įvairūs veiksniai – hormonų disbalansas, žalingų medžiagų naudojimas, antsvoris, vaistai, lėtinės ligos ir kita.

Kad ir kas konkrečiu atveju sukelia ginekomastiją, tokia būklė kiekvienam vyrui sukelia didžiulį diskomfortą, mažina pasitikėjimą savimi. Vienintelis būdas pakeisti situaciją – chirurginė ginekomastijos korekcija.

Kaip atliekama ginekomastijos korekcija?

Gydytojas parinks tinkamiausią būdą sumažinti krūtinei kiekvienu individualiu atveju. Jei esate normalaus kūno sudėjimo, neturite viršsvorio, chirurgas pašalins pieno liaukų perteklių. Jei jūsų bendras kūno svoris didesnis ir krūtys yra padidėjusios dėl riebalinio audinio pertekliaus, papildomai atliekamas riebalų nusiurbimas.

Kad ir kuris metodas ar jų derinys bus taikomas jūsų atveju, bus padaromas mažas pjūvis apatinėje aureolės (tamsesnis plotas aplink spenelį) dalyje. Randai bus itin maži ir sunkiai įžiūrimi.

Poprocedūrinis laikotarpis ir priežiūra

Po operacijos krūtinės srityje bus matomas patinimas, mėlynės, jaučiamas nedidelis diskomfortas. Per pirmąją savaitę didžioji dalis pooperacinių nepatogumų nuslopsta, galima grįžti į darbus. Apie 6 savaites patariama dėvėti kompresinį gaminį – specialią medicininę liemenę.

Praėjus šešiems mėnesiams ir pilnai sugijus audiniams, galėsite džiaugtis galutiniu rezultatu. Operacijos metu pasiektas rezultatas yra visam gyvenimui, nes pašalinti pertekliniai audiniai nebeatsistato. Vėl padidėti krūtys gali nebent riebalų sąskaita, t.y. jei nesilaikysite sveiko gyvenimo būdo ir priaugsite svorio.

Kainos

Ginekomastijos šalinimas vyrams

Nuo  2100 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.