Atlėpusių ausų korekcija

image of the treatment
Operacijos laikas:
1 val.
Priežiūra ligoninėje:
-
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Vietinė

Ausų plastinė operacija – vienintelis sprendimas, kai reikia koreguoti atlėpusias ausis, per didelius kaušelius, gilias valtelės formos vageles ar kitas ausų disproporcijas. Atlikus chirurgines korekcijas ir pakeitus ausų formą ar dydį, pacientas atgauna pasitikėjimą savimi ir gali džiaugtis visiškai kita gyvenimo kokybe.

Operuojami tiek suaugę, tiek vaikai. Jei ausys yra atlėpusios ar neproporcingos jau jauname amžiuje, specialistai, esant galimybei, rekomenduoja operaciją atlikti iki vaikui pradedant eiti į mokyklą. Tai padės vaikui išvengti galimų patyčių ir neigiamų patirčių. Vaikams atlėpusias ausis galima operuoti nuo 6 metų, nes tuomet ausies dydis dažniausiai nebesikeičia.

Kada atliekama ausų plastika?

  • Kai ausys yra atlėpusios ir stipriai išsiskiria;
  • Kai ausys yra ženkliai didesnės, nei jūs norėtumėte;
  • Kai ausys yra deformuotos dėl traumų, susižeidimų ar apsigimimų;
  • Kai ausys yra skirtingo dydžio.

Kaip vyksta atlėpusių ausų korekcija?

Operacija trunka apie 1-2 valandas ir yra atliekama vietinėje nejautroje arba bendrinėje nejautroje. Padaromas pjūvis galinėje ausies kaušelio dalyje, chirurgas pašalina odos perteklių, pertvarko kremzlę ir sukuria dailesnę, natūraliai atrodančią ir proporcingą ausų formą. Kremzlė naujoje pozicijoje pritvirtinama siūlėmis. Randas lieka nematomas.

Net tais atvejais, kai estetinį diskomfortą kelia viena ausis, dažniausiai visvien operuojamos abi – taip siekiama užtikrinti abiejų ausų simetriją. Otoplastikos rezultatai yra nuolatiniai.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmąją savaitę po ausų plastikos turėsite nuolatos dėvėti kompresinį ausų tvarstį, kad prilaikytumėte ausis naujoje jų pozicijoje. Dar kitas tris savaites šį tvarstį turėsite dėvėti tik naktimis. Šiuo laikotarpiu venkite fizinio aktyvumo, nemiegokite ant šono ir saugokite ausis nuo bet kokio kontakto ar sutrenkimų.

Praėjus trims mėnesiams, bet koks pooperacinis sutinimas yra jau praėjęs ir galite džiaugtis galutiniu operacijos rezultatu.

Kainos

Ausų plastika (abiejų) (su vietine nejautra)

Nuo  1000 Eur

Ausų plastika (abiejų) (su bendra anestezija)

Nuo  1400 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.