Apgamų ir kitų odos darinių šalinimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
iki 20 min.
Priežiūra ligoninėje:
-
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Vietinė

Chirurginiu būdu galima šalinti įvairius apgamus, bei kitus odos darinius. Šiuo būdu darinius reikia šalinti tam, kad dariniai netaptų piktybiniai. Taip pat dariniai gali būti šalinami dėl estetikos ar patogumo: apgamas yra nepatogioje vietoje, todėl toks darinys yra dažnai traumuojamas, ko pasekoje jis skatinamas piktybėti. Taip pat pacientas patiria ir psichologinį diskomfortą – jeigu darinys atrodo neestetiškas, nuolat stengiamasi jį užmaskuoti.

Kaip vyksta odos darinių šalinimas?

Ši procedūra atliekama vietinėje nejautroje, t.y. nuskausminamieji vaistai suleidžiami toje vietoje, kur bus šalinamas darinys. Odos darinių šalinimą chirurginiu būdu NEWMAN klinikoje atlieka abdominalinis arba plastikos chirurgas.

Prieš apgamų šalinimą būtinas gydytojo dermatovenorologo ištyrimas dermatoskopu ir šio gydytojo siuntimas. Pašalintas darinys yra išpjaunamas ir išsiunčiamas histologiniam ištyrimui.

Pooperacinis laikotarpis ir rezultatai

Praėjus 7-14 dienų po procedūros, pašalinami siūlai ir aptariami histologinio tyrimo rezultatai. Kokie chirurginio darinių šalinimo privalumai? Nereikia skirti papildomo gydymo, pakanka vos vienos procedūros, pašalinti dariniai toje vietoje neatsinaujina, išsiaiškinama tiksli pašalinto darinio kilmė (piktybinis ar ne).

Kainos

Apgamo šalinimas chirurginiu būdu

Nuo  250 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.