Krūtų mažinimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
2.5 val.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Per didelė krūtinė moterims sukelia nemažai sunkumų. Moterys skundžiasi nugaros bei pečių skausmu, liemenėlės petnešėlės nuolatos įsirėžia, o rasti tinkamą ir gerai prilaikančią liemenelę reikalauja beprotiškų pastangų. Turint didelę krūtinę, atsiranda sunkumų užsiimant sportu, figūra atrodo neproporcinga, nukenčia laikysena, o taip pat ir savivertė.

Jei per didelė krūtinė kelia jums diskomfortą, krūtų mažinimo operacija gali ženkliai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.

Kaip vyksta krūtų mažinimo operacija?

Krūtų mažinimo operacija atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka apie 2-4 valandas. Operacijos metu pašalinamas perteklinis krūtų ir/ar riebalinis audinys, taip pat pašalinamas susidaręs odos perteklius. Likę audiniai kilstelimi aukštyn, suformuojama dailios, optimalios formos ir dydžio krūtinė. Visą operacijos eigą ir geidžiamą rezultatą aptarsite su gydytoju dar konsultacijų metu.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Atsigauti po operacijos ir grįžti prie kasdieninių veiklų galėsite po 1-2 savaičių. 6-8 savaites rekomenduojama vengti aktyvios fizinės veiklos, sunkaus kilnojimo. Iškart po operacijos apie porą mėnesių turėsite dėvėti specialią medicininę liemenėlę, kuri suteiks kompresiją. Kaip ir po bet kurios invazinės procedūros, jausite tempimą, dilgčiojimą, patinimą. Gydytojas jums paskirs lengvų nuskausminamųjų, taip pat rekomenduojami šaldantys kompresai.

Rezultatai

Greit po operacijos pajusite palengvėjimą, nebekamuos įprastas nugaros ir pečių skausmas. Kol krūtinė įgaus savo galutinę formą, reikės palaukti apie 2-3 mėnesius. Nenustebkite, jei pačioje pradžioje krūtinė atrodys pilnesnė, nei tikėjotės – šiek tiek užtruks, kol praeis patinimas. Be to, krūtys gali gyti skirtingu tempu, tad pirmuosius mėnesius nenustebkite, jei matysite šiokią tokią asimetriją tarp krūtų.

Krūtinė turėtų išlaikyti operacijos metu suteiktą formą, jei nepriaugsite svorio ir neketinate turėti daugiau vaikų. Žinoma, su amžiumi krūtinė neišvengiamai paglebs, tačiau ženkliai mažiau, nei suglebtų ar nusileistų likus prie buvusio krūtinės dydžio.

Kainos

Krūtų mažinimas

Nuo  3000 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.