Lytinių lūpų plastika

image of the treatment
Operacijos laikas:
Priežiūra ligoninėje:
Gijimo laikotarpis:
Nejautra:

Kada gali būti reikalinga lytinių lūpų plastika?

Dėl lytinių lūpų išvaizdos pergyvena daugybė moterų. Vienoms jų lytinių lūpų dydis pakinta dėl amžiaus arba dėl neteisingo sugijimo po gimdymo, kitoms neproporcingai didelės lytinės lūpos susiformuoja jau brendimo laikotarpiu. 

Per didelės lytinės lūpos gali kelti fizinių sunkumų ar net sukelti skausma užsiimant tam tikra fizine veikla, pavyzdžiui bėgiojant arba minant dviratį. Nerimaudamos dėl lytinių lūpų dydžio moterys susiduria su sunkumais dėvint aptemptą sportinę aprangą ar maudymosi kostiumėlius, o taip pat susiduria su psichologiniais sunkumais seksualiniame gyvenime. 

Palengvinti jūsų kasdienybę ir padidinti jūsų pasitikėjimą savimi gali lytinių lūpų plastikos operacija. 

Kaip atliekama lytinių lūpų plastika?

Tai – ypatingai delikati operacija, todėl norimą rezultatą detaliai aptarsite kartu su savo gydytoju individualios konsultacijos metu. Pati operacija vyksta bendrinėje nejautroje ir trunka apie 1-2 valandas. 

Jos metu mažųjų lytinių lūpų audiniai sumažinami, kad neišlystų iš didžiųjų lytinių lūpų ir abi mažosios lytinės lūpos būtų proporcingo dydžio. Pjūviams užsiūti dažniausiai naudojami ištirpstantys siūlai, todėl yra mažesnė randų tikimybė.

Lytinių lūpų plastika neapsiriboja tik mažųjų lytinių lūpų korekcija. Kai kurios moterys gali norėti pasididinti didžiąsias lytines lūpas. Tai daroma pasitelkiant riebalų persodinimo metodiką – lūpos papildomos nuo kitos kūno vietos nusiurbtais riebalais. 

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Grįžti namo galėsite tą pačią dieną. Rekomenduojama dviejų savaičių pertrauka nuo darbo. Pilno sugijimo galite tikėtis po 2-3 mėnesių.

Pirmas dvi savaites jausite tam tikrą skausmą ir patinimą, taip pat diskomfortą sėdint ir šlapinantis. Lengvi nuskausminamieji turėtų padėti malšinant skausmo lygį. 

Labai svarbu atidi lytinių lūpų priežiūra, higiena, saugojimas nuo infekcijos. Pooperaciniu laikotarpiu rekomenduojama dėvėti neaptempiantį apatinį trikotažą. 6 savaites po operacijos turėsite atsisakyti lytinių santykių, o bet kokios kitos intensyvios fizinės veiklos – iki 12 savaičių. 

Kainos

Lytinių lūpų plastika

Nuo  1400€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.