Krūtų pakėlimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
2 val.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Esate patenkinta savo krūtų dydžiu, tačiau jos stokoja standumo, išreikštumo, yra nukarusios? Tokiu atveju jums padės chirurginis krūtų pakėlimas.

Kada moterys renkasi krūtų pakėlimo operaciją?

Dažniausiai dėl tokios operacijos į NEWMAN klinikos chirurgus kreipiasi moterys, jau susilaukusios vaikų. Po žindymo krūtų forma pakinta drastiškai – dingsta buvęs putlumas, pilnumas, krūtims formą suteikia tik formuojanti liemenėlė.

Tačiau kandidatės tokiai operacijai yra ir tos moterys, kurios niekada gyvenime neturėjo standžios, stangrios krūtinės, kurių krūtys visada buvo nusileidusios.

Ši operacija gali būti reikalinga ir tais atvejais, kai moteris netenka daug svorio, o kartu su juo – ir turėtos dailios krūtinės.

Kaip žinoti, ar krūtų pakėlimas jums reikalingas?

Viską tiksliausiai įvertins chirurgas konsultacijos metu, tačiau yra keletas bendrai priimtų požymių, kada krūtinė laikoma per daug nusileidusia žemyn.

  • Speneliai yra pasikreipę žemyn, o ne horizontaliai;
  • Speneliai/aureolė yra ties arba žemiau nei po krūtimi esanti odos raukšlė (kai nedėvite liemenėlės);
  • Krūtinė nėra pakankamai pilna ar apvali ir stokoja tūrio, net kai dėvite liemenėlę.

Kaip atliekamas krūtų pakėlimas?

Operacija atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka 2-4 valandas. Padaromas lenktas pjūvis ties aureolės kraštu, kuris po to eina vertikaliai žemyn krūties centru. Priklausomai nuo konkretaus atvejo, pjūvis gali būti tęsiamas pagal krūties apačioje esančią odos raukšlę. Chirurgas pašalina nepageidaujamą riebalinį audinį ir odą. Pakeičiama spenelių pozicija – jie kilstelimi aukščiau, į natūralesnę padėtį. Atlikus galutines korekcijas, pjūviai užsiuvami, stengiantis kuo labiau sumažinti randą ir jo ryškumą.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Pooperacinis laikotarpis po šios operacijos įprastai yra 7-10 dienų – per tiek laiko pacientės jau grįžta į darbus ir įprastas veiklas. Žinoma, dar bent 6-8 savaites būtina vengti aktyvios fizinės veiklos, sunkaus kėlimo, pasitempimo, rankų kėlimo.

Patinimui ir mėlynėms praeiti prireiks apie 1-2 savaičių. Kad gijimas būtų optimalesnis, gydytojas rekomenduos specialią medicininę liemenėlę bent pirmosioms savaitėms po operacijos. Kurį laiką galimas nejautrumas spenelių srityje, tačiau laikui einant pojūčiai atsistatys.

Maždaug po 8 savaičių galėsite pereiti prie įprastos liemenėlės dėvėjimo. Krūtinė net ir be palaikančios liemenėlės atrodys puikiai, bus putlesnė, patrauklesnės ir taisyklingesnės formos.

Kainos

Krūtų pakėlimas

Nuo  2900 Eur

Krūtų pakėlimas ir didinimas

Nuo  3900 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.