Pilvo diastazės korekcija

image of the treatment
Operacijos laikas:
Koreguojama pilvo plastikos metu
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Pilvo raumenų diastazė – tau pailgųjų pilvo raumenų išsiskyrimas, vizualiai pasireiškiantis tuo, kad matomas išsikišęs, nelygus pilvukas, o sporto bei sveikos mitybos principais jo atsikratyti neįmanoma. Dažniausiai su diastaze susiduria moterys po gimdymo.

Kas yra diastazė?

Diastazė – tai tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimas. Ši diagnozė nustatoma moterims, kurios patyrė nėštumą ir gimdymą. Nėštumo metu pilvo raumenų išsiskyrimas laikomas normaliu reiškiniu, nes tai įtakoja augantis vaisius, didėjanti placenta ir įsitempę pilvo raumenys.

Diastazės metu kairės ir dešinės pusės raumenys atsiskiria viduryje ties baltąja pilvo linija. Remiantis statistika, raumenų diastazė yra labai dažna būklė – ji kankina net iki 70 proc. visų gimdžiusių moterų ir gana dideliai daliai gimdžiusių moterų diastazė išlieka nuolat.

Kada reikalinga pilvo diastazės korekcija?

Dažniausiai itin ryškus pilvo raumenų prasiskyrimas matomas plika akimi – pilvukas būna šiek tiek nukaręs, išsipučia pavalgius ar atsigėrus, o kartais atrodo taip, kaip nėštumo metu. Deja, dažniausiai nei sporto, nei dietų pagalba šios būklės atsikratyti nepavyksta, ko pasekoje diastazė gali sukelti ir sveikatos problemų – ima skaudėti nugarą, gali atsirasti išvaržų, atsiranda šlapimo nelaikymas.

Sugrąžinti gyvenimo kokybei ir dailioms kūno formoms reikalinga pilvo diastezės korekcija.

Kadangi neretai moteriai sunku atpažinti, ar dėl atsikišusio ir į vietą nesugrįžusio pilvuko kalta mityba, fizinio aktyvumo trūkumas, ar raumenų išsiskyrimas, kviečiame atvykti NEWMAN Aesthetic klinikos plastikos chirurgo konsultacijai ir sužinoti tikrą šios būsenos priežastį.

Kaip atliekama pilvo diastazės korekcija?

Įtrūkusių raumenų korekcija atliekama per 10-15 cm pjūvį papilvės raukšlėje, sutvirtinant pilvo sieną aukščiau ir žemiau bambos. Dėka sutvirtintų pilvo raumenų, grąžinama plokščio ir stangraus pilvuko išvaizda, šiek tiek sumažėja ir liemens apimtis. Jeigu pacientei buvo atlikta Cezario pjūvio operacija, pilvo raumenų diastazės korekcija atliekama per tą patį pjūvį.

Bambos pozicija dažniausiai neliečiama, tačiau jei moteris susiduria su bambos išvaržos nepatogumais, operacijos metu galima ir bambos korekcija. Taip pat ši operacjija gali būti kombinuojama ir su pilvo plastika (abdominoplastika).

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Po operacijos turėtumėte skirti pakankamai laiko atsigavimui. Į darbus rekomenduojama grįžti po poros savaičių. Pilvo srityje apie mėnesį jausite patinimą, jį suvaldyti padės speciali kompresinė apranga, kurią pirmąjį mėnesį turėsite nešioti nuolatos, išskyrus prausiantis.

Galutiniam rezultatui susiformuoti gali prireikti nuo keletos mėnesių iki metų, tačiau laukti verta – pilnai sugijus jūsų liemuo atrodys nuostabiai. Rezultatai yra ilgalaikiai, nebent nuspręstumėte vėl lauktis arba priaugtumėte svorio.

Kainos

Pilvo plastika + pilvo diastazės korekcija

Nuo  3200 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.