Riebalų persodinimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
2-3 val.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Riebalų persodinimas – natūralius, subtilius pokyčius suteikiant procedūra. Riebalų persodinimas galimas tik tiems pacientams, kurie turi riebalų perteklių. Įprastai savo paties riebalais renkamasi papildyti tūrio, išraiškingumo stokojančias vietas – lūpas, skruostus, krūtis.

Kaip vyksta riebalų persodinimas?

Procedūra vyksta kombinacijoje su riebalų nusiurbimu ir yra atliekama iškart po nusiurbimo. Savi riebalai po nusiurbimo specialiai paruošiami, kad tiktų persodinimui ir yra suleidžiami į norimas papildyti kūno vietas specialiais švirkštais.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Gijimo laikotarpis priklausys nuo riebalų persodinimo apimties ir vietų, į kurias persodinami riebalai. Pavyzdžiui, jei riebalai persodinami į lūpas ar plaštakų išorinę dalį, prie kasdieninių veiklų galėsite grįžti greičiau, o jei riebalais dailinsite užpakaliuką, turėsite būti kur kas atidesni, užtruks ilgiau, kol galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Gydytojas suteiks visą jūsų gijimui reikalingą informaciją dar konsultacijų metu.

Rezultatai

Riebalų persodinimas suteikia labai dailius, natūraliai atrodančius pokyčius, tačiau nėra skirtas kardinaliems išvaizdos pakeitimams. Pavyzdžiui, savais riebalais didinant krūtis, krūtinę galima padidinti tik vienu dydžiu. Be to, ne visos riebalinės ląstelės išgyvena riebalų persodinimo procesą. Įprastai prigyja apie 50-85% persodintų ląstelių.

Persodintoms ląstelėms prigijus, rezultatu galėsite džiaugtis dar ilgus metus. Labai svarbu stengtis išlaikyti stabilų kūno svorį. Svoriui stipriai svyruojant, atitinkamai didės arba mažės ir persodintos riebalų ląstelės, o tai gali neigiamai paveikti persodinimo metu pasiektus rezultatus.

Kainos

Riebalų persodinimas

Nuo  2700 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.