Pažastų plastika

image of the treatment
Operacijos laikas:
1,5 val.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Jaučiatės taip, tarsi turėtumėte per daug audinio pažastų srityje? Kad ir kokią liemenėlę dėvėtumėte, tam tikra dalis ties petnešėlėmis vis „išlipa“ iš liemenėlės? Jei skundžiatės panašiomis problemomis ir vengiate dėvėti pečius bei pažastis apnuoginančius drabužius, jums gali padėti pažastų plastika. 

Kas yra pažastų plastika?

Tai operacija, kurios metu gydytojas chirurgas atlieka nedidelius pjūvius pažastų srityje, kad galėtų pašalinti perteklinius pažastų odos ir riebalinius audinius. Priklausomai nuo individualios situacijos, pažastų plastikos metu kartu gali būti atliekamas ir riebalų nusiurbimas. Tinkamiausią metodiką jūsų atveju parinks gydytojas chirurgas. 

Kokių rezultatų galima tikėtis iš pažastų plastikos?

Kaip ir bet kokios plastinės operacijos atveju, visų pirma džiaugsitės pagaliau atsikračiusi jums diskomfortą kėlusios probleminės vietos. Visa krūtinės, pečių, pažastų linija atrodys dailiau, liekniau, proporcingiau. Galėsite su pasimėgavimu dėvėti jums patinkančius drabužius, pabrėžiančius krūtinės grožį. 

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Po pažastų plastikos keletą savaičių turėtumėte vengti fizinio krūvio, pasitempimo. Kad gijimas būtų lengvesnis, o patinimas mažesnis, gydytojas gali rekomenduoti dėvėti pooperacinį kompresinį gaminį. Svarbu atidžiai laikytis gydytojo rekomendacijų ir laikytis pooperacinės priežiūros nurodymų, siekiant užtikrinti optimalų gijimo procesą ir geriausius rezultatus.

Kainos

Pažastų plastika

Nuo  2000€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.