Riebalų nusiurbimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
1 zona – 30 min.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Riebalų nusiurbimas – itin populari estetinės medicinos procedūra, padedanti pašalinti riebalų sankaupas įvairiose kūno vietose ir taip padailinti kūno formas, suteikiant daugiau proporcingumo.

Tikrai žinote, kad net ir sportuojant ar laikantis dietos, kūne visvien gali likti probleminių riebalų sankaupų, kurių atsikratyti vien sportu yra sudėtinga arba neįmanoma. Tokiu atveju jums padės ši procedūra. Pacientai į mus dažniausiai kreipiasi norėdami riebalų nusiurbimo pilvo, sėdmenų, klubų, krūtinės, nugaros, kaklo, žąstų srityse.

Kaip vyksta riebalų nusiurbimas?

Procedūra atliekama bendrinėje nejautroje. Kad galėtų nusiurbti riebalus iš anksto aptartose vietose, chirurgas padaro mažą pjūvį, per kurį po oda įveda kaniulę – labai mažą, ploną metalinį vamzdelį. Kaniulė judinama po oda, kad būtų pasiektas ir išsiurbtas perteklinis riebalinis audinys. Baigus nusiurbimą, pjūviai užsiuvami. Procedūros trukmė priklauso nuo to, kiek zonų apdorojama ir norimo pašalinti riebalų kiekio.

Galimas ir naujos kartos riebalų nusiurbimo metodas, labiau tinkantis norint išryškinti ir taip gana atletišką kūną. Tai aukštos definicijos (HD) riebalų nusiurbimas. Šios procedūros metu taip pat padaromi pjūviai kaniulei įvesti, tačiau riebalai nėra skaidomi chirurgui mechaniškai judinant kaniulę po oda. Riebalai yra skaidomi ir suskystinami ultragarso pagalba – nepažeidžiami jokie kiti audiniai, o tik riebalinis audinys. Pasiekiami puikūs rezultatai, kūnas atrodo dar labiau tonizuotas, tvirtesnis ir atletiškesnis.

Nusiurbtus riebalus galima persodinti – panaudoti linkių ir išraiškingumo stokojančioms vietoms formuoti. Pavyzdžiui, lūpų, skruostų, krūtinės formoms padailinti.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Po operacijos jausite patinimą, maudimą, odoje matysite mėlynes. Didžioji dauguma patinimo turėtų nuslūgti per 2-3 savaites po riebalų nusiurbimo procedūros, o mėlynės įprastai išnyksta per 7-10 dienų. Maždaug 4-6 savaites turėsite dėvėti kompresinę aprangą, kuri padės suvaldyti patinimą ir lengvins gijimą.

Į darbą galėsite grįžti praėjus keletui dienų po šios procedūros, tačiau fizinį krūvį turėsite riboti, taip pat vengti saulės ir kaitros. Visą jūsų gijimui reikalingą informaciją suteiks gydytojas.

Rezultatai

Pakitusias kūno formas matysite iškart po procedūros, tačiau bendrą vaizdą tikslinga vertinti praėjus bent keletai mėnesių po procedūros. Normalu, jei dar apie 6-9 mėnesius, po sporto arba didesnio fizinio aktyvumo, kūnas šiek tiek patins.

Riebalų nusiurbimo metu pasiekti rezultatai turėtų būti ilgalaikiai, tačiau labai svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir palaikyti stabilų kūno svorį.

Kainos

Riebalų nusiurbimas (1 zona)

Nuo  600€‎

HD Riebalų nusiurbimas

Nuo  3000€‎

Sėdmenų didinimas riebalais

Nuo  3300€‎

Pagurklio nusiurbimas

Nuo  1300€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.