Randų korekcija

image of the treatment
Operacijos laikas:
-
Priežiūra ligoninėje:
-
Gijimo laikotarpis:
-
Nejautra:
-

Randai, kaip ir bet koks kitas fizinis kūno defektas, gali turėti įtakos žmogaus pasitikėjimui savimi ir kelti psichologinių, savęs priėmimo sunkumų. Nors visiškai pašalinti rando neįmanoma, chirurginiu būdu galima atlikti puikią jų korekciją ir padėti žmogui vėl džiaugtis savo išvaizda.

Ką reikia žinoti apie randų korekciją?

Mažesnį ar didesnį randą greičiausiai turi kiekvienas žmogus. Vienus jų įsitaisėme dar vaikystėje, kiti primena apie tam tikras traumas, operacijas ar tam tikras odos ligas. 

Nei vieno rando neįmanoma visiškai pašalinti, tačiau galima padaryti jį beveik visiškai nematomu. O tai – didžiulis pasiekimas, ypač kai kalbame apie randus gerai matomose srityse, pavyzdžiui, veide.

Chirurginiu būdu koreguojant randą, senasis randas pilnai išoperuojamas ir pašalinamas, o nauja žaizda užsiuvama precizišku tikslumu. Randų korekcija chirurginiu būdu padeda sulyginti rando vietą, suformuoti lygesnį paviršių, sumažinti rando ryškumą, suvienodinti paties rando ir jį supančios odos spalvą.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Įprastai rando korekcijai pakanka vietinės nejautros, o operacija trunka iki valandos. Prie įprastų veiklų galėsite grįžti dieną po operacijos, o fizinio aktyvumo vengti priklausomai nuo gydytojo rekomendacijų, jūsų rando vietos ir dydžio.

Kainos

Randų korekcija

Nuo  250€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.