Sėdmenų pakėlimas

image of the treatment
Operacijos laikas:
2,5 val.
Priežiūra ligoninėje:
1-2 dienos
Gijimo laikotarpis:
Nejautra:
Bendrinė

Kūno linijoms proporcingi sėdmenys – itin reikšminga patrauklios išvaizdos dalis. Jei esate nepatenkinti savo sėdmenų forma, viena iš išeičių yra sėdmenų pakėlimo operacija. 

Kam gali būti reikalingas sėdmenų pakėlimas?

Sėdmenų pakėlimo operacija yra chirurginė procedūra, kuria siekiama pagerinti sėdmenų formą, dydį ir kontūrus. Ši operacija gali būti atliekama dėl estetinių ar funkcinių priežasčių. Operacija dažniausiai atliekama tuo atveju, kai nei sveika mityba, nei fizinis aktyvumas nebėra veiksmingi siekiant suformuoti trokštamą sėdmenų išvaizdą. 

Sėdmenų pakėlimo operacija yra ypatingai aktuali žmonėms, netekusiems didelio svorio, o taip pat ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurių sėdmenų forma pastebimai kinta dėl sumažėjusio odos elastingumo. 

Kaip atrodo sėdmenų pakėlimo operacija?

Egzistuoja keletas skirtingų sėdmenų pakėlimo technikų.

  • Sėdmenų didinimas implantais – kai pacientas neturi pakankamo riebalinio sluoksnio, kad sėdmenis būtų galima padidinti ir pakelti nuosavais riebalais, didinimui yra parenkami implantai. Implantai įvedami per nedidelį pjūvį apatinėje sėdmenų dalyje, einantį ties natūraliu odos linkiu. Tokiu būdu sumažinamas ir pats rando pastebimumas.
  • Riebalų persodinimas į sėdmenis, dar kitaip vadinamas brazilišku sėdmenų pakėlimu – tai procedūra, kai sėdmenys yra didinami iš kitos paciento kūno srities (pilvo, šlaunų ar kitos vietos) nusiurbtais riebalais. Tai labai populiarus metodas, kurį moterys vertina ir renkasi dėl natūraliai atrodančio rezultato. Taip pat vienos procedūros metu padailinama ne tik sėdmenų forma, bet ir sritis-donorė – ten nusiurbus riebalus, pasiekiamas dailesnis kūno kontūras.
  • Sėdmenų pakėlimas – tai operacija, kurios metu atliekamas horizontalus pjūvis viršutinėje sėdmenų dalyje. Chirurgas pašalina perteklinę odą ir riebalinį audinį, pertvarko audinius taip, kad būdu pakeliami ir patempiami sėdmenys. Ši operacija taip pat gali būti atliekama kartu su kitomis procedūromis, pavyzdžiui, riebalų transplantacija arba implantais.

Kiekvienos sėdmenų pakėlimo operacijos technika turi savo privalumų ir trūkumų. Sužinoti, kuri technika yra tinkamiausia būtent jums, galėsite per individualią ir išsamią konsultaciją su patyrusiais NEWMAN klinikos chirurgais. 

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Pirmas dvi savaites jausite patinimą, bus matomos mėlynės, galite jausti maudimą. Apie 10-14 dienų po operacijos rekomenduojama nuolat dėvėti specialų kompresinį gaminį, kuris palengvins gijimą ir patinimą. Prie įprasto gyvenimo tempo, išskyrus aktyvią fizinę veiklą, galėsite grįžti po 3-4 savaičių. Pilno sugijimo galima tikėtis praėjus dviems ar trims mėnesiams po operacijos.

Kainos

Sėdmenų pakėlimas

Nuo  2500€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.