Kodėl Lietuva?

Aukščiausios klasės medicininė priežiūra

Čia nenusivilsite savo gydymu. Medicinos lygis Lietuvoje yra aukščiausio lygio ir yra reguliuojamas Europos Sąjungos reglamentų, o NEWMAN Aesthetic klinika yra akredituota medicinos įstaiga, vykdanti asmens sveikatos priežiūrą pagal suteiktą licenciją.

Daugybė Baltijos šalių gydytojų ir chirurgų mokėsi Lietuvoje, o studentai iš visos Europos ir už jos ribų vyksta į Lietuvą, kad įgytų aukščiausio lygio medicininį išsilavinimą, pripažįstamą visame pasaulyje. Praktikuojantys gydytojai ir klinikos glaudžiai bendradarbiauja su akademine bendruomene ir vysto mokslo naujoves, o pačios klinikos yra aprūpintos pažangiausia medicinine aparatūra. 

Išskirtinis dėmesys

Mums rūpi kiti žmonės ir jų gerovė. Esame pasišventę savo atliekamam darbui ir visada užtikriname paslaugų kokybę. Pasirūpinsime, kad jūsų viešnagė Lietuvoje būtų ypatingai maloni ir sklandi, o jūs jaustumėtės komfortiškai. 

Patogi lokacija

Lietuvą lengva pasiekti, kad ir kur gyventumėte – esame geografinis Europos centras. Net trijuose tarptautiniuose oro uostuose – Vilniaus, Kauno ir Palangos – nuolatinius skrydžių maršrutus turi daugelis oro linijų. Tarp jų – ir pigių skrydžių bendrovės “Ryanair” bei “Wizz Air”, todėl kelionės kaštai tikrai nebus dideli. Iš didžiųjų sostinių, tokių kaip Paryžius ar Londonas, Lietuvą lėktuvu pasieksite per 2 val. 40 min.

Atvykti į Lietuvą taip pat galima keltais iš Švedijos (Karlshamnas) ir Vokietijos (Kylis). Netolimoje ateityje susiekimo galimybes praplės ir nauja geležinkelio linija “Rail Baltica”, kurios dėka keleiviniais traukiniais į Lietuvą bus galima atvykti iš Europos didmiesčių, taip pat ir kaimyninių Latvijos bei Estijos valstybių. 

NATO ir Europos Sąjungos narė

Nuo 2004 metų Lietuva yra NATO ir Europos Sąjungos narė. Buvimas šių sąjungų nare jau ilgus metus garantuoja valstybės piliečių bei svečių saugumą, demokratines vertybes ir mokslinę, technologinę bei ekonominę pažangą. Jūsų kelionė į ir viešnagė Lietuvoje bus visapusiškai saugi. 

Ta pati kokybė už mažesnę kainą

Bendras pragyvenimo lygis Lietuvoje yra mažesnis, nei daugelyje Europos valstybių, todėl galime pasiūlyti mažesnes medicinos paslaugų kainas, įskaitant aukščiausio lygio plastinės bei rekonstrukcinės chirurgijos operacijas. Ta pati operacija, pavyzdžiui, krūtų didinimas implantais arba riebalų nusiurbimas, Lietuvoje kainuoja maždaug 70% mažiau, nei Didžiojoje Britanijoje. O sveikatos priežiūros lygis ir kokybė yra aukščiausio lygio ir atitinka pasaulinius standartus. 

Mažesnis laukimo laikas 

Laiką jūsų operacijai galime paskirti labai greitai – jums nereikės laukti mėnesius ar metus, kad galėtumėte įgyvendinti pokyčius savo išvaizdoje, nes orientuojamės į svečius iš užsienio ir esame tam paskyrę specialią registracijos ir darbo laikų sistemą. 

Vaizdinga šalis

Kai kurie iš mūsų pacientų atvyksta į Lietuvą ne tik pačiai operacijai, bet išnaudoja laiką ir pasigrožėjimui kraštovaizdžiu bei kultūros paveldu. Lietuva garsėja savo gamta, ežerais, o pajūryje esanti Kuršių Nerija yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą – natūraliai susiformavęs pusiasalis su įspūdingomis smėlio kopomis bei autentiškais žvejų kaimeliais atima žadą. Tame pačiame sąraše garbingą vietą užima ir šalies sostinės – Vilniaus – senamiestis. Siauros senamiesčio gatvelės kvies neskubant pasivaikščioti, grožintis pastatų architektūra ir autentika.

Tarptautiniai oro uostai ir skrydžiai

Lietuva, įsikūrusi šiaurinėje Europos dalyje, dėl čia teikiamų kokybiškų paslaugų, taikomų šiuolaikinių technologijų ir prieinamų kainų tapo gerai žinoma sveikatos turizmo šalimi. Lietuvoje yra trys tarptautiniai oro uostai: Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Oro uostuose kasdien skrydžius vykdo pagrindinės Europos oro linijos, tokios kaip SAS, „Lufthansa“, LOT, „AirBaltic“, „Ryanair“, „Wizzair“. Visus metus iš bet kurio Europos miesto Kauną ar Vilnių pasiekti galima vidutiniškai per 2–4 ​​valandas. Iš kiekvieno oro uosto keliaudami automobiliu miesto centrą pasieksite maždaug per 15–20 minučių. Jums tereikės maždaug 15 minučių važiuoti automobiliu, kad iš Kauno tarptautinio oro uosto atvyktumėte į NEWMAN Aesthetic kliniką.

Lengva keliauti

Lietuvos kelių būklė yra gera, todėl keliavimas bus komfortiškas ir greitas. Keliavimui automobiliais taip pat netaikomi jokie kelių mokesčiai, todėl pergyventi reikalingų sumokėti mokesčių nereikės. 

Pagrindinius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną ir Klaipėdą – jungia puikios kokybės automagistraliniai keliai. Kelyje Vilnius-Kaunas užtruksite apie 1 val. 15 min., o kelyje Kaunas-Klaipėda – apie 2-2,5 val.

Rytinėje Baltijos jūros pakrantėje esantis Klaipėdos jūrų uostas siūlo keliones keltais iš Švedijos ir Vokietijos. 

Į Lietuvą automobiliu atvyksite be pasų tikrinimo ir pasienio kontrolės, nes Lietuva yra Šengeno zonos narė. Jei keliausite ne iš Europos Sąjungos šalių, susisiekite su Lietuvos ambasada, kad sužinotumėte, ar patekimui į šalį jums bus reikalinga viza. 

Lietuvos viduje taip pat galite keliauti traukiniais – www.litrail.lt rasite visus traukinių tvarkaraščius, maršrutus ir kainas, informacija pateikiama patogiai ir anglų kalba. 

Platesnį vidinio susisiekimo tinklą siūlo autobusai. Autobusų stotį rasite kiekviename mieste, autobusai yra patogūs, juose prieinamas belaidis internetas, autobusų maršrutai taip pat yra dažnesni nei traukinių. Kelionei Vilniaus-Kaunas rinktis traukinį yra greitesnis būdas, tačiau keliavimui į kitus miestus patogesnis ir greitesnis variantas būtų kelionė autobusu. 

Paverskite savo vizitą įsimintinomis atostogomis

Atsigavimui po operacijos likti Lietuvoje verta. Lietuvoje teikiamos sveikatingumo bei svetingumo paslaugos yra ypatingai aukšto lygmens, o pagrindinius kurortinius centrus rasite trijuose Lietuvos miestuose: Palangoje, Druskininkuose ir Birštone. Juose gausu SPA centrų, sanatorijų, viešbučių bei privačių apartamentų. Laiką čia leisite tykios gamtos, švaraus oro ir ramybės apsuptyje.  

Mylintiems jūrą ir pasiilgusiems plačių smėlėtų paplūdimių, įspūdį neabejotinai paliks Vakarų Lietuvoje esanti Kuršių Nerija. Tai unikalus 97 km ilgio pusiasalis tarp Kuršių

marių ir Baltijos jūros, garsėjantis nuostabia gamta ir smėlio kopomis. Dėl savo unikalumo, Kuršių Nerija 2000 metais buvo įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia jus pasitiks ypatinga ramuma, darnoje su gamta atsigausite tiek fiziškai, tiek dvasiškai. 

Pajūryje taip pat įsikūręs ir kitas kurortinis miestas – Palanga. Tai populiariausias vasaros kurortas Lietuvos pajūryje, kuriame rasite tiek raminantį jūros ošimą bei SPA centrus, tiek restoranus, barus, pramogas bei atrakcionus. 

Lietuvos gilumoje, apie 30 km nuo Kauno, miškų ir upių apsuptyje, yra įsikūręs dar vienas populiarus kurortinis miestelis – Birštonas. Birštonas yra balneologinis ir purvo terapijos kurortas, veikiantis jau nuo XIX a. pabaigos, garsėjantis mineralinio vandens procedūromis sveikatos gerinimui. Žmonės čia atvyksta ne tik pagerinti savo sveikatą, bet ir pasisemti ramybės ir gryno oro teikiamos naudos. Čia galėsite mėgautis lėtu laiku ir procedūrų gausa.   

Pietų Lietuvoje, netoli Lenkijos sienos, rasite kurortų perlu vadinamą miestą – Druskininkus. Patys Druskininkai yra itin vaizdingi, čia gausu pušų, pasivaikščiojimui ar keliavimui dviračiu skirtų takų, šalia teka didžiausia Lietuvos upė Nemunas, o savo paslaugas siūlo geriausi SPA centrai. Druskininkai, taip pat kaip ir Birštonas, yra orientuoti į mineralinius vandenis bei jų teikiamą naudą, tačiau procedūros toli gražu neapsiriboja tik tuo. Čia rasite gausų asortimentą atpalaiduojančių ir sveikatinančių procedūrų, kurios padės pamiršti rūpesčius ir sustiprėti.

Gausybė vietų kokybiškai apsipirkti

Pasinaudokite proga apsiprekinti – įsigyti kai ką išskirtinio sau ir artimiesiems. Lietuvos didieji miestai siūlo platų parduotuvių asortimentą – nuo mažų ir stilingų butikų siaurose senamiesčių gatvelėse, iki prekybos ir pramogų centrų, tokių kaip „Akropolis“. Lietuvoje rasite tiek aukštosios mados prekių ženklų parduotuves, tiek populiariausius masinės mados ženklus. 

Didžiuosius prekybos ir pramogų centrus patogiai pasieksite taksi ar viešuoju transportu. Čia galėsite ne tik apsipirkti, bet ir gardžiai pavalgyti, pasimėgauti pramogomis, pažiūrėti filmą kino teatre ar pasinaudoti grožio salonų paslaugomis.

NEWMAN Blogas

Susisiekite su mumis

Application form for plastic surgery - EN

"*" indicates required fields

General information

Hidden
Hidden
MM slash DD slash YYYY
Hidden
Hidden
Hidden

Past and present medical conditions

Heart and vascular system (Blood pressure / myocardial infarction / heart failure / angina pectioris, etc.)*
Respiratory system (pneumonia / Chronic bronchitis / pulmonary tuberculosis, etc.)*
Do you have varicose veins?*
Have you ever had thrombosis or thromboembolism?*
Liver, biliary system (liver infammation / liver cirrhosis / tumors / bile duct stones / gall bladder inflammation, etc.)*
Digestive system (stomach ulcer / inflammation / gastroesphageal reflux disease and others)*
The urinary system (kidney inflammation / swelling / inflammation of the bladder, etc.)*
Internal secretion system (thyroid, adrenal disease, tumours, diabetes / spleen, etc.)*
Nervous system (epilepsy / stroke / paralysis, etc.)*
Mental system (depression / eating disorder / panic attacks, etc.)*

Blood clotting system:

Does bruises occur spontaneously, as if without a cause?*
Do you bleed long after injury?*
Wound healing disorders (your wounds was ever formed abscesses, fistulas, etc.) ?*
Do you have acute or chronic infectious diseases (ex: Hepatitis, HIV, etc.)?*
Do you have autoimmune disease?*

Surgeries and anaesthesia

Have you had any previous surgeries?*
Where threre any complications during or after the surgery?*
Have you ever had anaesthesia?*
If yes, what kind of anaesthesia did you have?
Have you had any problems with anaesthesia?
Are you taking any medications?*
Are you allergic?*

If you answered yes, please write allergens:

Smoking / alcohol / drugs

Do you smoke?*

If you answered yes, please describe in more detail:

Do you drink alcohol?*
If answered yes, how often do you use alcohol? Once a:
Do you use drugs?*
Do you have any loose teeth?*

Women only

Will the surgery coincide with your menstrual period?
Is there a possibility, that you are pregnant at the moment?
Are you taking birth control pills?

Major illnesses you had

List*
Illness / Date
Treatment / Outcome
 

Previous surgeries

List*
Surgery
Reason
Date
 

Current medications

List*
Medication / How often taken
Reason
Date started
 

Your special needs during Your stay in Lithuania

Prefered type of surgery

Preffered surgery date

MM slash DD slash YYYY
Hidden
Hidden
Drop files here or
Max. file size: 64 MB.
    Consent*
    This field is for validation purposes and should be left unchanged.