Visapusiška priežiūra ir asmeninis dėmesys

NEWMAN Aesthetic – tai akredituota asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti licencijuotas bendrosios bei plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas. Čia pacientai randa ne tik patyrusius savo srities specialistus, bet ir kitokį, holistinį požiūrį į sveiką, gražų kūną ir puikią savijautą. Dėl aukštos darbo kokybės, holistinio ir individualaus požiūrio į pacientą, kliniką renkasi pacientai iš visos Lietuvos bei kitų pasaulio valstybių. Klinika įsikūrusi Kaune, pačiame Lietuvos centre, ir turi strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais.

Jaustis savimi

NEWMAN Aesthetic klinikos komandą vienija bendras tikslas – padėti kiekvienam mūsų pacientui jaustis gerai ir pagaliau džiaugtis savo išvaizda. Siekiame to, ko siekiate ir jūs – kad savo kūne jaustumėtės geriausiai kaip tik įmanoma, o jūsų išvaizda atspindėtų tai, koks žmogus iš tikrųjų esate – energingas, harmoningas, tikintis savimi. 

Kiekvieno paciento istorija – išskirtinė

Mes suprantame sąsają tarp žmogaus sveikatos, geresnės gyvenimo kokybės, laimės ir pasitikėjimo savimi. Todėl į teikiamas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas žiūrime ne vien iš medicininės pusės. Itin didelę svarbą skiriame paciento išklausymui, jūsų lūkesčiams ir tikslams. Nuo pirmo kontakto su mumis, stengsimės visą savo laiką skirti tam, kad suprastumėme Jūsų asmeninius poreikius. Įsiklausymas, dėmesys detalėms ir naujausios technologijos leidžia sudėlioti būtent jums tinkamiausią operacijų ir procedūrų planą. 

Pradėkite pokyčius jau dabar

Mums itin svarbu, kad fiziniai pokyčiai eitų išvien su gera emocine savijauta. Jūsų saugumas, atsakomybė, pagarba ir nuoširdumas – neatsiejamos mūsų kasdienio darbo vertybės. Nuo pat pirmojo kontakto su Jumis mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus klausimus.

Nusprendėte atsisveikinti su nepasitenkinimą savo atvaizdu keliančiais ir kasdienybę apsunkinančiais kūno bruožais? Susisiekite su mumis ir kartu suplanuosime pirmąją individualią konsultaciją su chirurgu. Jos metu susipažinsime su Jūsų istorija, aptarsime jūsų nuogąstavimus bei norus ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.