Estetinės botulino toksino injekcijos

image of the treatment
Operacijos laikas:
30-40 min.
Priežiūra ligoninėje:
-
Gijimo laikotarpis:
-
Nejautra:
Vietinė

Net jei laikote save mažai mimikuojančiu žmogumi, kiekvieno mūsų veide kasdien juda raumenys – šypsantis, juokiantis, susimąsčius ar nustebus. Metams bėgant, dėl nuolatinio raumenų susitraukinėjimo ir natūralaus senėjimo proceso veido odos reljefe pradeda formuotis raukšlės. Kad sulėtintumėte jų gilėjimą ir sumažintumėte jau esamų raukšlių ryškumą, siūlome mūsų klinikoje atliekamas estetines botulino toksino injekcijas. 

Kaip veikia botulino toksinas?

Botulino toksino injekcijos yra minimaliai invazinė estetinė procedūra, atliekama veido mimikos raukšlių gydymui ir prevencijai. Botulino toksinas suleidžiamas į raumenis, kuriuose laikinai blokuojamos nervo galūnėlės ir raumens sąveika. Taip raumens susitraukimas susilpnėja. Dėl to raukšlės išnyksta arba pasidaro mažiau matomos. 

Kada galiu pradėti šias procedūras?

Botulino toksinas yra nuostabi priemonė raukšlių prevencijai. Jei esate linkę daug mimikuoti, jūsų oda sausa arba dehidratuota, kad raukšlės (pavyzdžiui, horizontalios raukšlės kaktoje) netaptų ryškios net veidui nemimikuojant, galite rinktis šias procedūras jau nuo 25-erių metų amžiaus. 

Metams bėgant, esant 30-35 metų amžiaus, moterys ima pastebėti daugiau raukšlelių akių kampučiuose, gilesnę „pykčio raukšlę”, o rūkančios – ir raukšleles aplink lūpas. Reguliarios botulino toksino injekcijos padės atpalaiduoti veido bruožus ir išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. 

Kiek laiko trunka procedūros efektas?

Vaistas pradeda veikti po kelių dienų, didžiausias poveikis pastebimas po 2 savaičių, o efektas vidutiniškai trunka 4–6 mėn. 

Procedūra yra greita, neskausminga ir nereikalaujanti specifinio pasiruošimo. Svarbiausias šių injekcijų akcentas net nėra pats vaistas – didžiulę reikšmę turi gydytojo, injekuojančio botulino toksiną, ekspertiškumas. NEWMAN Aesthetic klinikos gydytojas Karolis Černauskis pasirūpins, kad jūsų procedūros rezultatas būtų subtilus ir išlaikantis natūralius jūsų veido bruožus.

Kainos

Kaktos horizontalios raukšlės

Nuo  80-130 Eur

Sritis tarp akių („pykčio raukšlės“)

Nuo  80-130 Eur

Sritis apie akis („žąsų kojelės“)

Nuo  80-130 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.