Pagurklio plastika

image of the treatment
Operacijos laikas:
40 min.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Ryški žandikaulio linija – jaunystę ir grožį liudijantis veido bruožas. Deja, bėgant metams arba dėl genetikos, pagurklis gali nukarti, prarasti elastingumą, pasmakrėje gali susiformuoti laisvos odos perteklius („kalakuto kaklas“). Tai drastiškai keičia veido išvaizdą ir sendina žmogų. 

Kai tai nėra tiesiog riebalų perteklius pasmakrėje, žmogui reikalingas jau ne pasmakrės riebalų nusiurbimas, tačiau kompleksiškesnė pagurklio plastikos operacija. 

Kas yra pagurklio plastika?

Pagurklio plastika – tai chirurginis būdas sugrąžinti pasmakrės sričiai jaunatvišką išvaizdą, tvirtumą ir stangrumą. Priklausomai nuo individualios situacijos, gydytojas chirurgas sprendžia nukarusio pagurklio problemą, šalindamas jį sukėlusias priežastis. Tam gali būti reikalingas tiek prasivėrusių kaklo bei pasmakrės raumenų sutvirtinimas, tiek odos bei riebalinio audinio pertekliaus šalinimas. 

Kad grąžintų pasmakrei tonusą, chirurgas atlieka nedidelį kelių centimetrų pjūvį pasmakrėje ir prasiskyrę raumenys yra sutvirtinami. Šalinant odos perteklių pjūviai taip pat atliekami kuo mažiau pastebimose vietose, įprastai – odos raukšlėse, natūraliuose linkiuose arba ten, kur oda įprastai dengiama drabužių. 

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Sugrįžti į darbus ir įprastas veiklas galėsite praėjus dviems savaitėms po operacijos. Kaip ir po bet kokios operacijos, jausite patinimą, skausmą, kakle bus matomos mėlynės. Optimaliam gijimo procesui paskatinti gydytojas rekomenduos specialų kompresinį gaminį, kuris padės numalšinti patinimą. Keletą mėnesių po operacijos galimas tempimo jausmas.

Kainos

Pagurklio plastika

Nuo  2600 Eur

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.