Prakaitavimo gydymas botulino injekcijomis

image of the treatment
Operacijos laikas:
30 min.
Priežiūra ligoninėje:
-
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Vietinė

Jei kenčiate nuo padidinto prakaitavimo, palengvinti kasdienybę padės botulino toksino injekcijos. Nesvarbu, ar padidintas prakaitavimas yra įgimtas (hiperhidrozė), ar sukeltas tam tikrų susirgimų, egzistuoja greita ir padėtį kardinaliai keičianti išeitis.

Kaip botulino toksino injekcijos veikia prakaitavimą?

Botulino toksinas blokuoja nervinių impulsų perdavimą prakaito liaukoms. Paveiktos botulino toksinu, prakaito liaukos nustoja išskirti prakaitą.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūra yra greita ir nereikalaujanti nei specialaus pasiruošimo, nei poprocedūrinės priežiūros. Gydytojas į pažastis suleidžia reikalingą dozę botulino toksino, kiekvienoje pažastyje atliekant apie 10 dūrių. Botulino toksinu galima mažinti prakaitavimą ir kitose srityje, pavyzdžiui pėdose, kaktoje, skalpe.

Kuriam laikui sumažinamas prakaitavimas?

Injekcijų poveikis pradedamas jausti per 4-7 dienas po procedūros ir trunka apie 6 mėnesius. Prakaitavimas sumažėja iki 85%. Kai jaučiate, kad prakaitavimas vėl pradeda kelti diskomfortą, kviečiame užsirašyti pakartotinei procedūrai.

Kainos

Gausaus prakaitavimo (hiperhidrozės gydymas)

Nuo  300€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.