Žąstų plastika

image of the treatment
Operacijos laikas:
1.5 val.
Priežiūra ligoninėje:
1 diena
Gijimo laikotarpis:
3-6 mėn.
Nejautra:
Bendrinė

Nukarusi, laisva, “plasnojanti” rankų oda – dažnas, o su amžiumi ir beveik neišvengiamas reiškinys. Jei esate nepatenkinti savo rankų išvaizda, o odos nukarimas prastina savivertę, riboja drabužių pasirinkimą, žąstų plastika yra vienintelis būdas sugrąžinti rankoms dailią formą.

Kaip vyksta žąstų plastika?

Žąstų plastikos metu padaromas pjūvis, einantis nuo alkūnės link pažasties, vidinėje rankų pusėje, todėl randas lieka įprastai nepastebimoje vietoje. 2-4 valandas trunkančios operacijos metu chirurgas pašalina odos ir riebalų perteklių, patempia ir užfiksuoja likusius audinius, kad suformuotų norimą rezultatą.

Pooperacinis laikotarpis ir priežiūra

Pirmąją savaitę jausite patinimą, lengvą skausmą, maudimą, matysite mėlynes. Po 10-14 dienų ištraukiami siūlai. Kad gijimas būtų optimalus, apie 6 savaites turėsite dėvėti specialią medicinę aprangą – kompresines rankoves. Praėjus šiam laikui, gavus gydytojo patvirtinimą, galėsite grįžti prie įprastinių veiklų ir fizinio aktyvumo. Iki tol turėsite vengti sunkiai kelti, pasitempti, kelti rankas aukštai.

Žąstų plastikos rezultatai

Operacija suteikia ilgalaikius rezultatus, kuriems išsilaikyti padės fizinis aktyvumas ir sveikas gyvenimo būdas. Dėl natūralaus senėjimo proceso, bėgant metams žąstų sritis praras šiek tiek tvirtumo, tačiau rankos visvien atrodys nepalyginamai geriau, nei prieš operaciją.

Kainos

Žastų plastika

Nuo  2300€‎

NEWMAN Blogas

24 sausio, 2023

„NEWMAN Clinic“ plastikos chirurgas apie pokyčius po gimdymo: „Apsilankymas pas specialistą gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi“

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mumis

Consult us - LT

This is a general contact form.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.